Apartamenty

Świetna lokalizacja apartamentów w centrum Poznania sprawia, że stanowią one idealne miejsce na spotkanie biznesowe. Co więcej, apartamenty do wynajęcia Homely Place Extens mieszczą się w sąsiedztwie popularnych atrakcji turystycznych, zabytków, instytucji kultury, restauracji i pubów. Pobyt w nowoczesnych i eleganckich apartamentach niesie za sobą nieograniczone możliwości przyjemnego spędzania czasu. W każdym apartamencie znajduje się najwyższej jakości sprzęt, a także przedmioty codziennego użytku, takie jak ręczniki, wysokogatunkowa pościel czy niezbędne akcesoria kuchenne.

Apartament Muscat 50 m2
1-4 osób
Poznań, ul. Garbary 100

Apartament Homely 41 m2
1-4 osób
Poznań, ul. Garbary 100

Apartament Jes 41 m2
1-4 osób
Poznań, ul. Garbary 100

Apartament Ocean 55 m2
1-5 osób
Poznań, ul. Garbary 100

Apartament Malibu 45 m2
1-4 osób
Poznań, ul. Garbary 100

Apartament Prestige 50 m2
1-5 osób
Poznań, ul. Dominikańska 9

Apartament Diamentowy 60 m2
1-6 osób
Poznań, ul. Garbary 100


Zapraszamy również do odwiedzenia naszego Głównego Partnera Homely Place:


Homely Place Extens dają poczucie komfortu, elegancji, przytulności i spokojnego snu w ochranianych i monitorowanych Apartamentowcach.

Położenie oraz wysoki standard oferowanych przez nas Apartamentów, tworzą wymarzone miejsce pobytu zarówno turystów, gości biznesowych jak i rodzin z dziećmi.

Życzymy Naszym Gościom, by marka Homely Place Extens zawsze kojarzyła się z promiennym uśmiechem o poranku przy filiżance kawy.